حداقل
خبر

گام اول سرمایه گذاری درالحاق 17هکتار از اراضی سالارتپه

گام اول سرمایه گذاری درالحاق 17هکتار از اراضی سالارتپه

نقشه طراحی شده ویژه سالارتپه قابلیت اجرایی خواهد داشت

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر،گام اول درسرمایه گذاری ویژه الحاق  17 هکتاراز اراضی سالارتپه با حضورسرمایه گذار برداشته میشود.

حمید آزموده شهرداربهشهر دراین نشست با تاکید به اهمیت بخش گردشگری درسالارتپه عنوان داشت:

با توجه به قابلیتهای موجود گردشگری دراین شهر مطمئنا بدون حضورسرمایه گذار وبخش خصوصی ،با توان اقتصادی پایین شهرهیچ بخش دولتی قابلبه اجرای چنین ساختاری نخواهد بود .

شهرداربهشهربااین عنوان که نقشه طراحی شده ویژه سالارتپه با هزینه شهرداری دراختیار پیمانکارقرارگرفته وقابلیت اجرایی خواهد داشت توضیح داد:

گردشگران وشهروندان به منظور بهره برداری ازاین منطقه طبیعی وخدادادی میبایست ازپل ارتباطی تعبیه شده که پایه های اولیه آن درضلع جنوبی شهرداری نصب خواهد شد استفاده نموده البته گفتنی است طبق نقشه طراحی شده بدلیل شیب زیاد منطقه ، از ابتدا تا انتهای مسیرکه به آخرین ارتفاعات منطقه خواهد رسیدبا وجود پله های ارتباطی مطمئنا مسیربرای گردشگران سهل الوصول خواهد شد.

حمید آزموده ادامه داد:

در طرح پیشنهادی و مصوب شده علاوه بر احداث پله ،در طول مسیر، دردو طرف جاده نیز نسبت به احداث فضای استراحت اقدام و درانتهای مسیر،سرمایه گذار نیز نسبت به کلیه امکانات رفاهی و تفریحی نیز اقدام خواهد نمود که امیدواریم در ابتدای سال آینده گردشگران و دوستداران طبیعت از آن بهره بردارینمایند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی بهشهر

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر